ALGEMEEN BESTUUR

  • Adriaan Hamoen (voorzitter)
  • Loek Mulschlegel (secretaris)
  • Eile de Jong (penningmeester)
  • Margriet Nijenhuis (vertegenwoordiger Noord)
  • Wim Lovink (vertegenwoordiger Oost, vice-voorzitter)
  • Eva Eigenhuijsen (vertegenwoordiger Zuid)
  • Yolanda Bonouvrié (vertegenwoordiger West)

Fokraad

  • Lex Cornelius (vertegenwoordiger Noord)
  • Gerard Vervoorn (vertegenwoordiger Oost)
  • Herbert Hoedemakers (vertegenwoordiger Zuid)
  • Vacant (vertegenwoordiger West)
  • Hans Gaasbeek (voorzitter HKC)
  • Loek Mulschlegel (afgevaardigde AB, voorzitter Fokraad)

Overige officials

Juryleden:

  • Mw. G. Bolscher – Delfstra   DAMWALD
  • Mw.  H.J. Bomhof-Jochems  EPE
  • Dhr. J.P. Bonhof   OENE
  • Dhr. H. Gaasbeek   RANDWIJK
  • Dhr. J. van de Griend  STRIJEN
  • Mw. D.C.W. Heijndijk-Koelewijn BEEKBERGEN
  • Mw.  E. Hoogeveen   WILHELMINAOORD
  • Dhr. L.W.P.Linders   MAASBREE
  • Dhr. V.B.B.M.te Poele  LIEVELDE
  • Dhr. A.T.M. van Westing  IJSSELSTEIN
  • Dhr. R.van Woudenbergh  AALST

Aspiranten:

  • Dhr. T.Buijtelaar   KLIJNDIJK
  • Dhr. J.Claes    EKSEL

Verrichtingsjury:

  • Dhr. F.C. van der Laan   TER AARD
  • Dhr. S.A.J.Pompen   LUNTEREN
  • Mw.M.J.Timmermans   SCHALKWIJK

Externe deskundigen:

  • Dhr. J.  Verkerk    TERWOLDE
  • Dhr. S.A.J. Pompen   LUNTEREN

Hengstenkeuringscommissie 2017, 2018 en 2019:

  • Dhr. H. Gaasbeek (voorzitter)
  • Mw. G. Bolscher – Delfstra
  • Dhr. J. Verkerk (externe deskundige)

Reserve HKC:

  • Dhr. R. van Woudenbergh
  • Dhr. T. van Westing

Algemeen reserve HKC:

  • Debora Heijndijk – Koelewijn
  • Nienja Bomhof – Jochems

Juryleden Hengstenkeuringscommissie Herkeuring:

  • Juryleden uit de Reserve HKC of het Algemeen reserve HKC

Regio Noord

Bestuur

  • Dhr. G.H Zijlstra, Vlagtwedde, voorzitter (06-14423723)
  • Mw. A. Csengö, Elim, secretaris (0528-352873)
  • Dhr. A. Niemeijer, Ubbena, penningmeester (06-30002636)
  • Mw. A. Hofsteenge-van Dijk, Langelo, vice-voorzitter (06-49893773), contactpersoon
  • Dhr. R. Migchels, Onstwedde, keuringscoördinator (06-27066256)
  • Dhr. J. Nonkes, Zwaagwesteinde, (0511-443718)
  • Mw. Y. Hylkema, Winsum, (0517-341364)

Regio Oost

Bestuur

  • Dhr. A. Hakkert, Nijverdal, voorzitter (06-22396569/0548-614189)
  • Vacant. secretaris
  • Dhr. H.J.Braat, Wenum Wiesel, penningmeester (06-43015012)
  • Mw. D. Frederiks, Biddinghuizen, (06-11110623)
  • Mw. M.A. de Wit, Dronten, (06-30495449), contactpersoon

Regio Zuid

Activiteiten Commissie

  • Mw. E. Eigenhuijsen, Vinkel, voorzitter
  • Mw. J. Verton, Lewedorp, secretaris (06-38509366)
  • Dhr. J. Dinghs, Sevenum, penningmeester
  • Dhr. W. Lange, Heesch, lid
  • Mw. A. van Enckevort, Sevenum, lid
  • Dhr. A. Bosch, Berlicum, lid (06-23026886), contactpersoon

 

Regio West

Bestuur

  • Dhr. P. Schuiling, Amstelveen, voorzitter (020 – 6402447)
  • Mw. B. Hoekstra, St. Nicolaasga, secretaris (06-41951036)
  • Vacant penningmeester
  • Dhr. B. van Walderveen, Tienhoven (06-20445724)
  • Mw. M.J. de Groote, Wijdenes (0229-503282)
  • Mw. Y. Bonouvrié, Soesterberg (06-12301903), contactpersoon